Neden Bioclimatic Pergola Satın Almalısınız?

Neden Bioclimatic Pergola Satın Almalısınız?

Neden Pergola Satın Almalısınız?

Soğuk havalarda bile dışarının keyfini yaşamaya devam etmenizi sağlayan bioklimatik pergola sistemleri, ısı ve su izolasyonu sayesinde dört mevsimin keyfini yaşatan sistemlerden biridir. Bioklimatik pergola sistemleri rahatlık ve dayanıklılık özellikleri ile yaşam alanlarında sıkça tercih edilen pergola çeşitlerinden biridir. Her mevsim bahçe ve teras gibi yaşam alanlarından rahatça yararlanmak isteyenlerin ilk tercihi olan bioklimatik pergola, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu havalarda konforlu bir kullanım alanı sunar. Cıvata ve vidaları paslanmaz çelikten olan bioklimatik pergolalar, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır.

Bioklimatik Pergola Sistemleri Özellikleri

Hareketli ve katlanabilir özellikteki alüminyum panelleri sayesinde doğal havalandırma ve olumsuz hava koşullarına karşı en iyi korumayı sağlayan bioclimatic pergola sistemleri, en modern ve şık tasarımlı gölgelendirme sistemleridir. Bioklimatik pergolanın başlıca özellikleri ise şu şekildedir:

  • Bahçe, teras, villa, otel, restoran ve kafe gibi dış kullanım alanlarını kullanan işletmelere estetik ve modern bir görünüm katar. Bioclimatic pergolalar, her türlü işletme ve mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanır.
  • Hem doğal olarak havalandırma sağlayan hem de yağmur, kar ve güneşe karşı koruma sağlayan tek sistemdir.
  • Sistem kapalı iken, güneş ışınları ve yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı yüzde yüz koruma sağlanır.
  • Sistemin panelleri 5° açı ile açık olduğunda, mükemmel bir havalandırma sağlanır. Ayrıca yağmurdan ve güneşten koruma özelliği de bu açıda devam eder.
  • Sistemin panelleri 45° açı ile açık olması durumunda güneş kontrolünü sağlayabilirken, doğal havalandırmanın doyasıya tadını çıkartırsınız.
  • Sistemin panelleri 90° açı ile açık olduğunda ise kapalı hava koşullarında bile güneşten en üst düzeyde fayda sağlanır.

Bioclimatic Pergola Kullanmanın Avantajları

Bioclimatic pergola, konforlu dış mekan yaşamını deneyimlemeniz için en yenilikçi yoldur. Hem kişisel olarak evinizde hem de müşterileriniz için ek işlevsel alan olarak işletmenizde kullanabileceğiniz son derece profesyonel ve kaliteli bir sistem olarak hizmetinize sunulur.

Biyoklimatik pergola sistemleri ev, restoran, otel ve kafe gibi tüm mekanların görünümünü aydınlatırken,  her türlü dış mekandaki yaşam alanına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra biyoklimatik pergolalar, yılın her günü, 7/24 kullanılmasına imkan tanır. Sizi her türlü olumsuz hava koşulundan korurken, dış mekandaki yaşam alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Biyoklimatik pergola fiyatları son derece uygun olan, hava koşulları ne olursa olsun dışarıda konforlu bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlayan oldukça işlevsel ürünler arasında yer alır. Bu konforu sağlamasının sırrı, ayarlanabilir otomatik eğimli ve geri çekilebilir özellikteki panjurlardadır. Pergola hafif açık bir pozisyonda iken doğrudan güneş ışığını bloke eder ve kapatıldığında hoş bir hafif esinti yaratır.

Yağmur, kar ve güneşe karşı tam koruma sağlayan biyoklimatik pergolanıza, ruh halinize veya işletmenizin tarzına göre seçtiğiniz renk ve parlaklık ayarındaki led ışıklar yerleştirebilirsiniz.