İletişim

Merkez Ofis

Greenist Ofisleri Yenibosna Merkez Mh. Yalçın Koreş Cd. No: 14/1 34197 Bahçelievler Istanbul, TÜRKİYE
+90 212 438 57 90
info@luxial.com

Fabrika

Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Sanayi Bulvarı No:21/1 Çerkezköy Tekirdağ, TÜRKİYE

Fransa Ofis

2 Rue Joseph Cugnot 78570 Chante- loup-Les-Vignes Yvlines-France

Sık Sorulan Sorular

Luxial ürünlerini nereden satın alabilirim?

Luxial, doğrudan İstanbul, Türkiye’deki merkezimizden temin edilebilir. Yalnızca onaylı ortaklarımız aracılığıyla satılır ve kurulur, daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Luxial sistemi nerede üretilir?

Luxial, Türkiye’nin Tekirdağ ilçesinde bulunan fabrikamızda üretilmektedir. Ekstrüzyon profillerini ana şirketimiz SARAY’dan temin ediyor, profilleri ve bileşenleri kendimiz üretiyoruz.

Luxial sisteminin maliyeti nedir?

Luxial ürün yelpazesi kullanılarak oluşturulan her proje siparişe göre yapılır. Bu nedenle ortalama bir fiyat sağlamak imkansızdır. Metrekare başına maliyet, seçilen sistem, boyut, yapılandırma, ülke ve diğer gereksinimler gibi birçok faktöre bağlıdır.

Luxial'i kim kurabilir?

Kurulum, genel pergola, pencere veya kapı kurulum deneyimi gibi temel teknik bilgi gerektirir. İhtiyaç duyulduğunda süpervizörlerimiz destek verir. Zaman ve maliyetten tasarruf sağlamak için kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanmış lüks sistemler.

Üretim sağlama süresi nedir?

İmalat süresi genellikle 2 haftadır. Bu, gerekli ülkeye nakliye, kurulum veya ortakların kendi koşulları vb. İçin harcanan zamanı içermez.

Luxial sistemi test edildi mi?

Evet, Luxial sistemi, kasırga koşulları gibi en katı standartları karşıladığından emin olmak için tamamen test edilmiştir. Her ürünün kendi teknik özellikleri vardır.

Luxial sistemi hava şartlarına dayanıklı mı?

Evet, Luxial çok çeşitli iklim koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir: dağlar, sahil, olumsuz hava koşulları, kasırgalar vb.

İletişim Formu

Projeleriniz ile ilgili sorularınızı Luxial uzmanlarına danışın.