Bioclimatic Pergola Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Bioclimatic Pergola Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bioclimatic Pergola Fiyatları

Modern tasarımlı Bioclimatic pergola modelleri, dış mekandaki güneş, rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı tam koruma sağlar. Dış mekanda konforlu bir yaşam kalitesini garanti eden Bioclimatic Pergola Sistemi, şık tasarımı ve sağladığı yüksek düzeyde görsel ve termal konfor ile bilinir. Dönen bıçaklar, faydalı bir havalandırma sağlarken, güneşe karşı da mükemmel koruma sağlar. Sistemdeki bıçaklar, fazla suyu destek kolonlarından kanalize edecek şekilde tasarlanmıştır. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen bioclimatic pergolalar, kuvvetli rüzgara karşı da yüksek seviyede direnç sağlar.

Rolling Roof olarak da bilinen biyoklimatik pergola sistemde yer alan paneller, katlanma hareketi yaptığı için panellerin üst alanları iç ortamdan rahatça temizlenebilir. Her mekânda kullanım imkanı sunan Rolling Roof Sistemleri, halk arasında açılır kapanır tavan, yuvarlanan veya katlanan teras olarak da bilinir. Açık havanın keyfini doyasıya yaşamanız için geliştirilen Rolling Roof sistemleri, bahçe tasarımlarının adeta vazgeçilmez sistemleridir. Özellikle kış bahçesi çalışmalarında sıkça tercih edilen bir sistemdir. Sistemde kullanılan cam sistemi, fırtına ve dolu yağışlarına karşı dayanıklı şeklinde hazırlanmıştır.

Bioclimatic Pergola Özellikleri

Bioclimatic pergola özellikleri;

  • Dört mevsim kullanılabilecek şekilde üretilmesi,
  • Kafe, lokanta, restoran, kış bahçeleri gibi açık alan kullanan işletmelerde kullanımının oldukça yaygın olması,
  • Her zevke ve isteğe uygun şekilde tasarlanabilmesi,
  • Kullanımının son derece kolay ve pratik olması,
  • Kumanda ile kullanım imkanı sunması,
  • Isı izolasyonu sağlaması,
  • Kullanımının olduğu kadar temizliğinin de kolay olması,
  • Manuel ve otomatik sistemlerinin mevcut olması ile
  • Alüminyum malzemeden üretilmesi şeklinde sıralanabilir.

Bioclimatic Pergola Nerelerde Kullanılır?

Kafe, restoran, kış bahçesi ve fiziksel şartları uygun olan tüm ortamlarda kolayca uygulanabilen bu Akıllı Çatı Sistemi, tasarım ve sınırsız model seçeneği sayesinde mekanınızın atmosferini değiştirerek alanınıza şık, gösterişli ve estetik bir hava katar. Su ve diğer etmenlere karşı izolasyon özelliği sayesinde kullandığınız mekanın mevsimini yalnızca bir tuş dokunuşu ile değiştirmenize imkan sağlar.

Dumansız Hava Sahası kanunundan sonra kapalı mekanlarda yasaklanan sigara ve diğer tütün ürünlerinin kullanımına olanak sağlayan biyoklimatik pergola sistemi sayesinde aralanan tavan, ortamı havalandırır ve herhangi bir koku ya da duman vb. bırakmaz.

Yıllara adeta meydan okuyan Akıllı Panel Çatı sistemleri, tamamen alüminyum ve konstrüksiyondan üretilir. Alışılmışın dışında tasarımı ve ergonamik yapısı ile işletmenizdeki müşterilerinizin ve misafirlerinizin keyifli anlar yaşamasını sağlar. Evinizin bahçesinde de mükemmel tasarımı sayesinde samimi bir ortam yaratarak, unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlar.

Bioclimatic Pergola Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Birbirinden şık tasarımlı ve uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı LUXIAL’da bioclimatic pergola fiyatları, sistemin kalitesine göre belirlenir. Sistemde kullanılan malzemenin kalitesi, sistemin kullanım süresini doğrudan etkiler. Alüminyum malzeme ile daha uzun ömürlü kullanım sağlanır.

Fiyatların belirlenmesindeki bir diğer önemli etken ise LUXIAL Bioclimatic Pergola sisteminin kullanılacağı alanın büyüklüğüdür. Fiyat, M2 hesabı ile belirlenir. Fiyat performans bakımından oldukça avantajlı bir sistem olan biyoklimatik pergola sistemi, her dış mekan şartına ve dört mevsime uygun olarak üretilmektedir. Kullanım kolaylığı ile hayat standardınızı yükselten sistem, mekana şık bir görünüm kazandırır. Bazı aksesuarlar ile zenginleştirildiğinde çok daha dikkat çekici bir hale getirilebilir.