Lagoda Veranda

Lagoda Veranda ile bahçenizde daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Dört mevsim kullanım alanına olanak sağlayan ekstra yaşam alanı evinizin değerini arttıracak ve güneş, yağmur ve rüzgarın etkilerine karşı korunmanızı sağlayacaktır. Sıcak havalarda güneşin sıcaklığının tadını çıkaracak, soğuk havalarda ekstra korumaya sahip olacaksınız.
Yaşam alanı yaratmak için orta büyüklükte sistemin eğimsiz, orta büyüklükte sistemin eğimsiz, düz kurulumu ile (gizli eğimli çatı yüzeyi ile) hem kaliteli hem de düşük bütçeye uygun mükemmel bir modeldir. Basit ve işlevsel tasarıma sahip sistemi, bu modelin çok sayıda bahçede popüler bir seçim olmasına neden olmuştur.
Güçlü ve yüksek darbe direncine sahip polikarbonat plakaları veya temperli cam kullanılmasıyla alüminyum profillerin birleşmesinden oluşacak kış bahçenizi bakıma ihtiyacı olmadan uzun yıllar boyunca keyifle kullanacaksınız.
Diğer Luxial ürünleri olan; Garda (Zip Perde), Como (Tavan Zip Perde), Nice (Giyotin Cam Panel) ve diğer Kapı-Pencere-Sürme Doğrama sistemleri ile kusursuzca entegre olarak mekanınızdan dört mevsim faydalanabilirsiniz.

Materyal // 6063 T5 alüminyum, paslanmaz çelik ve delrin.

RAL Renk Seçimi RAL renk standardına göre seçtiğiniz tüm renkler uygulanabilir.

Yağmurlu hava koşullarına, kar suyuna ve rüzgâra karşı büyük direnç.

Yağmur Suyu Tahliyesi

Çatı yüzeyinden akarak dere profilinde toplanan yağmur suyu , dikey taşıyıcı ayaklara akıtılarak su tahliyesi sağlanır.

Materyal

6063 T5 aluminyum

Yüzey

Qualicoat, Qualideco ve Qualanod sertifikalı boyalı, ahşap desenli.

[evc_image_gallery type=”grid” image_behavior=”lightbox” image_size=”600×400″]

Ürün ve servislerimizle ilgili tüm öğrenmek
istedikleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.