Nero Pergola

Nero Pergola, otomatik açılıp-kapanabilen, profesyonel mekanlarınızda veya evinizde yılın dört mevsimi bahçenizden faydalanmanızı sağlayacak ideal bir pergola sistemidir.

Tavan kaplama malzemesi olarak son yıllarda en çok tercih edilen, Isıya ve ışığı minimum değerlere indiren, Block-out 3 katmanlı Vinil PVC kumaş kullanılmaktadır. Bu kumaşlı sistemin çalışma performansını arttırmak için patentli özel tasarım 10 tekerlekli araba kullanılmıştır.

Diğer Luxial ürünleri, Garda (Zip Perde), Nice (Givotin Pencere), Basic 56/60. Nova Slide, SF 60 T (Kapı-Pencere sistemleri) kusursuzca entegre edilebilmektedir.

Sisteme entegre LED aydınlatmalar, tavan açıkken bile kirişlerde bulunan led kanallar sayesinde ortam aydınlatması yapılabilmektedir.

Kafe, restaurant, otel gibi tüm profesyonel ticari alanlarda veya kişisel teras ve bahçelerde uygulanabilir, kullanılabilir mekanlarınızı genişletmenizi sağlar ve mevcut mekanlarınıza ferahlık katar. Sistem güvenliği için ön ayak profillerinde, elektrik hatlarının geçebileceği, dışarıdan görülmeyen ve temas edilemeyen özel bir kanal tasarlanmıştır.

Uzun süreli güneş ışınlarına karşı test edilmiş direnç. Zararlı ultraviyole ışınlara karşı sertifikalı koruma.

Motorlu Sistem Motorlu sistem ve uzaktan kumanda kontrolü.

Yağmurlu hava koşullarına, kar suyuna ve rüzgâra karşı büyük direnç.

Tavan Hareketleri

Tavanda bulunan kumaşın açılıp kapanmasında patentli özel tasarım 10 tekerli araba kullanılarak sistemin calışma performansı arttırılmıştır.

Yağmur Suyu Drenajı

Serbest akim su drenaj sistemi.

Güvenlik

Gizli drenajlar ve elektrik hatları.

Malzemeler

6063 t5 aluminyum, paslanmaz çelik

Motor Özellikleri

24vdc motor (düşük voltaj) elektrik şoklarına karşı daha dirençli ilave topraklamalı bağlantı.

Yüzey

Qualicoat, Qualideco ve Qualanod sertifikalı boyalı, ahşap desenli ve eloksallı ürünler 10 yıl garantili.

Ürün ve servislerimizle ilgili tüm öğrenmek
istedikleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.